Masz pytania? ZADZWOŃ
,

CYBEX ATON M I-Size Black

(1 opinia klienta)

KOSZT WYPOŻYCZENIA

Liczba dni: 1-3 dzień Każdy kolejny dzień Kaucja
Cena za dzień: 15 zł 10 zł 100 zł

Minimalny okres wynajmu fotelika 2 dni.

Weekendowe wypożyczanie fotelika od piątku do poniedziałku 45 zł (odbiór w Piątek wieczór, zwrót w Poniedziałek)

Cena od: 10.00 

Dostawa i zwrot kurierem

Dostawa z dnia na dzień w Warszawie
Z zastrzeżeniem zapłaty zamówienia przed godziną 16:00

Kaucja za produkt * 

Cybex Aton M i-Size to najnowsza odsłona znanego i cenionego wśród rodziców fotelika samochodowego Aton M. Fotelik wyposażony jest w zaawansowany system ochrony bocznej oraz pozwala na 11-stopniową regulację zagłówka, dzięki czemu z łatwością dostosujesz fotelik odpowiednio do potrzeb dziecka. Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size przeznaczony jest dla dzieci od narodzin do około roku (13kg).

 • Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size spełnia europejską normę i-Size, która nakazuje przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy aż do 15 miesiąca życia, co znacznie poprawia poziom bezpieczeństwa dziecka w razie wypadku lub kolizji.
 • Fotelik wyposażony jest w wyjmowaną wkładkę, która zapewnia płaską pozycję leżącą, dzięki czemu w foteliku może być przewożone niemowlę.
 • Fotelik wyposażony jest w system L.S.P. System ten odpowiada za pochłanianie energii bocznej w trakcie wypadku chroniąc głowę i ramiona dziecka. Siła wywołana uderzeniem pochłaniana jest przez fotelik we wczesnej fazie kolizji, dzięki czemu głowa i ramiona dziecka pozostają cały czas w tej samej pozycji.
 • Fotelik umożliwia 11-stopniową regulację zagłówka, dzięki czemu bez problemu dostosujesz idealną pozycję dla dziecka. Na każdym etapie dorastania dziecko będzie czuło się w foteliku komfortowo i podróże będą dla niego przyjemnością.

Grupa wagowa dzieci:

 • Dla dzieci od pierwszych dni życia do około roku.
 • 45-87cm
 • Max. 13kg

Waga: 4,2kg

Wysokość: 39-56,5cm

Szerokość: 44cm

Długość: 66cm

Na podstawie 1 opinii

5.0 ogólnie
1
0
0
0
0

Dodaj opinię

 1. Anna Marka

  Wynająłem fotelik do smaochodu dla dziecka. Wszystko na czas. Krzesełko w pełni funkcjonalne. Pan pomógł nawet zamontowac fotelik w samochodzie. Polecam!

  Anna Marka

ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY
nie później niż za 5 min

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Clean life Sp. z o.o. moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług.