Jesteśmy firmą, której misją jest wsparcie Rodziców w codziennych wyzwaniach związanych ze sprawowaniem opieki nad swoimi pociechami. Wypożyczamy wózki dziecięce, łóżeczka turystyczne, foteliki samochodowe oraz inne akcesoria niezastąpione przy podróżowaniu z naszymi pociechami.

Do Państwa dyspozycji są nie tylko łóżeczka, wózki czy nosidełka, ale również inne akcesoria ciążowe i niemowlęce, jak również bagażniki na rower, boxy dachowe, akcesoria rowerowe, rowery czy zestawy narciarskie.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z naszą firmą. Dlatego właśnie prowadzimy elastyczną politykę płatności dostosowaną do potrzeb i wymagań naszych Klientów oraz dbamy o pozytywne relacje lojalnościowe.

Oferujemy Państwu asortyment najlepszej jakości i najlepszej próby. Kontrolujemy sprzęt na bieżąco i wykluczamy wszelkie, nawet w najmniejszym stopniu. wątpliwe egzemplarze.

Mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę oraz doradztwo w zakresie każdej Państwa potrzeby dotyczącej oferowanego przez nas asortymentu. Zachęcamy do kontaktu już teraz!